V naší galerii otevíráme pravidelné tvůrčí loutkářské dílny pro děti 3 – 5 let s doprovodem, pro děti 6 – 15 let,  a pro dospělé. Kategorie se mohou mísit.

Dílna bude otevřena i lidem s handicapem.

Dílny se budou konat v kterýkoli pracovní den, v dopoledních i odpoledních hodinách a v podvečer, po předchozí domluvě.  Podmínkou je, že se sejde skupina nejméně 3 účastníků, ideální počet je 5. /Přizvěte své přátele./ Zahájení bude v září 2017, ale pokud máte zájem, jsme tu už dnes! První informační setkání bude v galerii, dne 7. Září, v 18:00 hod.

Dílny programově a umělecky vede pan Bc. Martin Učík, absolvent hudebně – dramatického oddělení na Pražské konzervatoři /absolv. v r. 1979/. V minulosti pracoval jako divadelní a filmový herec, scénárista, choreograf, režisér a scénograf. Napsal několik her pro loutky.   /Martin Učíkwww.ucik.cz/

V r. 1990 založil Bohnickou divadelní společnost ® – original a dodnes je jejím uměleckým šéfem.

Patronem dílen bude pan MgA Jakub Krejčí, scénograf a grafik, absolvent Žižkovské střední výtvarné školy – /obor: hračky, loutky/ a  scénografie na loutkářské katedře DAMU.

V dílnách budou v prvé fázi dílen vznikat maňásci podle klasických vzorů i dle vašich představ, i autoportréty – zcela dle libosti. V druhé fázi bude probíhat herecká přípravka, práce s loutkou, vznik krátkých divadelních představení dle klasických pohádek, dle vlastního příběhu a krátké komické scénky pro pobavení přátel na rodinných a společenských oslavách.

Pomůžeme vám i s rozjezdem náročného divadelního projektu.

 

„Prvních pět přihlášených studentů naplatí kurzovné!!!“

 

Základní běh dílen je rozložen do období 2 měsíců, je možné si jej prodlužovat dle libosti.

Platí se za 1 měsíc předem, nepřítomnost lze omluvit a nahradit po dohodě v jiném termínu.

 

KONTAKT:

Martin Učík, tel.: 777 648 402,

ucik.martin@post.cz

Galerie HAPPY HAND Čajkovského 22,

130 00 Praha 3 – ŽIŽKOV

 

Přihlášky posílejte, prosím, mailem nebo volejte na 777 648 402.